Relacja z eventu: Majowo-rowerowo! Od roweru się zaczyna

W ubiegłą sobotę Komenda Miejska Policji w Kielcach zorganizowała event „Majowo-rowerowo! Od roweru się zaczyna” w którym partnerem była również firma Safety Expert.

Wydarzenie to koncentrowało się na najmłodszych uczestnikach ruchu drogowego i ich pierwszej przygodzie z pojazdami. Na spotkaniu były liczne atrakcje, pokazy i konkursy. Podczas tego eventu zaprezentowano pokazy udzielania pierwszej pomocy i kierowania ruchem. Każdy z uczestników mógł zasiąść na symulatorze jazdy samochodem, rowerem, a także wziąć udział w licznych konkursach na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Atrakcją dla najmłodszych były motocykle Policji i ITD, a także quad Państwowej Straży Pożarnej.

Safety Expert jako specjalista w dziedzinie bezpieczeństwa wraz ze Stowarzyszeniem Rota zaprezentowało zagadnienia związane z bezpieczeństwem najmłodszych. Przedstawiliśmy również jak należy dbać o bezpieczną rozrywkę maluchów na rowerze, rolkach i innych zabawach na świeżym powietrzu. Każdy z maluchów otrzymał odblaski, słodycze, a przede wszystkim dużą dawkę wiedzy na temat bezpiecznych zachowań.

Mamy nadzieję, że była to pouczająca lekcja.

Zapraszamy do galerii.