O firmie

 

Safety Expert - nowoczesne bezpieczeństwo miejsca pracy

Safety Expert to nowoczesna, szybko rozwijająca się firma stworzona przez ludzi z pasją.
Celem naszej firmy jest wszechstronne wsparcie w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej. Dzięki temu nasi klienci mogą spokojnie skoncentrować się na swojej podstawowej działalności biznesowej. Posiadamy szerokie doświadczenie zdobyte podczas dotychczasowej obsługi przedsiębiorstw w zakresie BHP i PPOŻ zarówno na warunkach umowy o pracę jak i jako podwykonawstwo. Zespół Safety Expert gwarantuje pełen profesjonalizm, nowatorskie rozwiązania problemów, doradztwo i pomoc w każdym obszarze BHP i PPOŻ.

Obsługa BHP

Od 2008 roku posiadamy uprawnienia na prowadzenie działalności w zakresie BHP.
Coraz częściej przedsiębiorstwa wybierają zewnętrzne podmioty, którym powierzają kompleksową obsługę działań związanych z dziedziną bezpieczeństwa i higieny pracy. Dzięki outsourcingowi, przedsiębiorcy mogą być pewni, że stworzone przez nich miejsce pracy jest bezpieczne, a sama praca odbywa się w higienicznych warunkach. Obsługa BHP ze strony Safety Expert obejmuje m.in.: szkolenia wstępne, okresowe i specjalistyczne,
udział w postępowaniach powypadkowych, opracowywanie zarządzeń i procedur wewnętrznych, audyt BHP, nadzór nad środowiskiem pracy oraz współpraca z akredytowanymi laboratoriami, doradztwo w zakresie zmian w przepisach i regulacjach prawnych. Kompleksowa oferta znajduje się w zakładce “obsługa BHP”.

Usługi PPOŻ

Od 2009 roku posiadamy uprawnienia na prowadzenie działalności w zakresie inspekcji ochrony przeciwpożarowej. W naszej ofercie znajdą Państwo kompleksowe szkolenia ppoż. dla małych, średnich i dużych firm: szkolenia obowiązkowe, szkolenia okresowe, szkolenia przypominające i doskonalące, szkolenia i ćwiczenia praktyczne (symulacje pożaru), ćwiczenia z ewakuacji, praktyczna obsługa sprzętu. W ramach oferty służymy również usługą doradczą (w ramach stałej współpracy lub zlecenia jednorazowego) oraz opracowaniem wymaganych dokumentów. Pełen zakres działań znajduje się w zakładce PPOŻ.